Size Özgü
tasarımlarla
akılda kalıcı
olun,
işinizi büyütün
...

Blog

Bilgi, Teknoloji, Paylaşım ...

 • 0
  Düşük Bütçe ile Web Sitesi Sahibi Olabilirsiniz
  Yazar: Opsiyon Web Tasarım Tarih: 3 Aralık 2012   Kategori: Web Tasarım

  İnternet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde hedef kitleye ulaşmanın en kolay yollarından biri de internette bir web sitesi sahibi olmaktır.

  İşe yarar, kullanışlı ve kaliteli bir web sitesi sahibi olmanın da her şeyde olduğu gibi bir maliyeti vardır. Bazen bu maliyet firmaların altına girmek istemeyeceği bir maliyet olabiliyor. Düşük fiyatlı web sitesi sahibi olmak için farklı arayışlara giriyorlar. Böylece ya altdomainde açılan (firmaismi.blogspot.com, firmaismi.tr.gg gibi) websitelerine yöneliyorlar.

  Açıkça söylemek gerekirse bir firmanın web sitesinin olmaması bu şekilde bir siteye sahip olmasından daha iyidir. Zira bu sitelerin içeriğinde çok alakasız reklamlar gözükmektedir.

  Firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtabilmeleri amacıyla sahip olabilecekleri kaliteli bir web sitesi çözümüne ihtiyacı olduğunu düşünerek, uygun fiyatla bu ihtiyaçlarına çözüm olacak bir proje geliştirdik.

  Bu projemizle çok cüzi bir rakamla firmanın ihtiyacı olan bütün temel özellikleri barındıracak kaliteli bir web sitesi sahibi olmasını kolaylaştırdık.

  www.firmaweb.gen.tr adresinden inceleyebileceğiniz bu projemizde sadece 149 TL’ye kaliteli bir web sitesi sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Opsiyon Web & Grafik Tasarım
0533 604 3349
info@opsiyonweb.com

 

© 2009 - 2014 | Gizlilik | Müşteri Hizmetleri

Müşteri Girişi