Size Özgü
tasarımlarla
akılda kalıcı
olun,
işinizi büyütün
...

Hizmetlerimiz

Sizin İçin Yapabileceklerimiz

Sizin İçin Neler Yapabiliriz

Opsiyon Web olarak başta internet web uygulamaları olmak üzere firmanızın tanıtımı için online ve ofline uygulamlar geliştiriyoruz...

Web Tasarım

İnternet web sitesi, web tasarımı ve web sitesi programlama konusunda deneyimli ekibimiz tarafından sizlere ihtiyacınıza en uygun web sitesi ve web tasarım çözümü sunuyoruz. websitedesign

Neden Web Sitesi?

Günümüzde internet kullanıcısı sayısı milyonları bulmuştur ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu kadar çok kullanılan internet ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtmak, yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalar için oldukça önemli bir pazar haline gelmiştir.

İnternetten yapılan araştırmalarda potansiyel müşterilerinizi yakalamak ve ürün ve hizmetlerinizi onlara tanıtmak için en iyi yol bir web sitesi sahibi olmanızdır.

webtasarimNasıl Bir Web Sitesi?

Web siteniz sizin internetteki aynanızdır. Sitenize gelen potansiyel müşterileriniz sizi sanal olarak sitenizden tanıyacaktır. Bu nedenle sitenizin sizi gerçekten yansıtacak şekilde özenle tasarlanmış olması gerekir.

Opsiyon Web ile çalıştığınızda sitenizin özelliklerini siz seçersiniz. İsterseniz dinamik, isterseniz statik web sitesi sahibi olabilirsiniz. Sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri tamamen siz belirlersiniz. Biz size yol gösteririz siz seçersiniz. Son karar her zaman sizin olacaktır.

Web Sitesi Fiyatı Nedir?websitekurulum

Opsiyon Web olarak fiyatları yaptırmayı düşündüğünüz sitenin özelliklerine göre değişmektedir.

Web Tasarım Paketlerimizi ve Fiyatlarımızı Görmek İçin Tıklayın!

Grafik Tasarım

Opsiyon Web Tasarım olarak web sitesi tasarımında olduğumuz kadar grafik tasarım konusunda da iddalıyız. Firmanızın grafiktasarimkurumsal kimliğini yansıtacak her türlü grafik tasarım işleriniz için hizmetinizdeyiz.

Neler Yapıyoruz?

Logo, antetli kağıt, kartvizit, zarf, fatura ve irsaliye tasarımları gibi sürekli kullanacağınız görsel ürünlerin tasarımlarını yapıyoruz.

Ayrıca broşür ve katalog gibi ürünlerinizin tanıtımını yapacağınız baskılı işlerinizin tasarımı için de bizleri tercih edebilirsiniz.

kurumsalkimlik

Baskı işlerinizin tasarımını yaptıktan sonra isterseniz dijital ortamda size verebilir veya isterseniz anlaşmalı olduğumuz matbaalarda bastırdıktan sonra size teslim edebiliriz.

Maliyeti Ne Kadardır?

Grafik tasarım işlerinde maliyet oldukça geniş bir aralıkta değişmektedir. Ne yaptırmak ve ne kadar yaptırmak istediğiniz maliyeti doğrudan etkilemektedir.

Elbette Opsiyon Web Tasarım olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Google Adwords

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için en kısa yolu tercih edin! Firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi bütçenize uygun google reklamlarıyla doğrudan hedef kitlenize ulaştırmak hiç de zor değil. Müşterileriniz bir tık ötenizde!

Google Adwords Nedir?

Google arama sonuçlarında en üstte ve sağ tarafta gözüken reklamlar google adwords ile verilen reklamlardır.adwords

Nasıl Çalışır?

Google’da hangi kelimeler arandığında ilk sırada çıkmak istiyorsanız o kelimeleri belirliyoruz ve google’da o kelimeler arandığında sizin reklamınız çıkıyor. Reklamınızı göstermek istediğiniz ülkeleri, illeri seçebilir, hangi saatler arasında reklamlarınızın gösterilmesini istiyorsanız o saatlerde gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Google Adwords ile ilgili detaylı bilgileri buraya tıklayarak Opsiyon Blog‘dan öğrenebilirsiniz.

Biz Ne Yapıyoruz?

Opsiyon Web Tasarım olarak sizin Google Adwords reklam kampanyanızı oluşturuyoruz ve kampanyayı takip ediyoruz. Potansiyel müşterilerinizin Adwords reklamları ile sitenize ulaşmaları için çalışırız. Reklamlarınızı ve sitenizi buna göre optimize ederiz. Belirli periyotlarla raporlama yaparak size sunarız.

Maliyeti Nedir?

Google reklamları için tıklama başı ücret ödenir. Ayrıca reklam bütçenize göre reklam verirsiniz. Reklam bütçenizi günlük olarak belirleyebilirsiniz.

Adwords maliyeti, anahtar kelimelerinizin sayısına, bu anahtar kelimelerinizdeki rekabete, reklamlarınızı ne sıklıkta göstermek istediğinize vb. parametrelere göre değişmektedir.

Dilerseniz bize ulaşarak sizin için yaklaşık olarak fiyat belirlememizi isteyebilirsiniz.

Teknik Destek

Opsiyon Web Tasarım olarak yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önemlidir. Bu nedenle başta web sitesi olmak üzere yaptığımız bütün işlerin sonrasında müşterilerimize teknik destek vermekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda internet ve web uygulamalarıyla ilgili müşterilerimize danışmanlık yapmaktayız.

Müşterilerimizin soru ve sorunlarına en kısa sürede cevap vermek için çalışıyor, onların memnuniyeti için çaba sarfediyoruz.

Siz de Opsiyon Web Tasarım’ın ayrıcalığını yaşamak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Opsiyon Web & Grafik Tasarım
0533 604 3349
info@opsiyonweb.com

 

© 2009 - 2014 | Gizlilik | Müşteri Hizmetleri

Müşteri Girişi